PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güney Kore Güncel Konular, Haberler ve Her şey...


Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

  1. Eski Kore Hapishaneleri ve Cezaları
  2. Capitals of Korea
  3. Ilseongnok / 일성록
  4. Honcheonsigye / 혼천시계
  5. The Independence Club / 독립협회
  6. Hyang'yak / 향약
  7. Turkey Joining the War
  8. Uigwe / 의궤
  9. Hwan-guk / 환곡
  10. Timeline of South Korea
  11. Traditional Korean Sedan Chair / 가마
  12. Hopae / 호패
  13. Hwacha / 화차
  14. Samguk Sagi / 삼국사기
  15. Kangnido / 혼일강리역대국도지도
  16. Gaya / 가야
  17. Kore Savasi'nin Nedenleri ve Savasa Katilanlar
  18. Seonbi / 선비
  19. Hwarang / 화랑
  20. Wiryeseong / 위례성
  21. Ungjin / 웅진
  22. Later Three Kingdoms / 후삼국 시대
  23. Buyeo Kingdom / 부여
  24. Division of Korea
  25. Jolbon / 졸본
  26. Crown of Gaya / 금관및부속금구
  27. Sae Sok O-Gye / 세속오계
  28. Sungkyunkwan / 성균관
  29. Dang-Pa / 당파
  30. Annals of the Joseon Dynasty
  31. Jogye Order / 조계종
  32. The Battle of Cheonmun-ryeong
  33. Bonghwang-dong Relics
  34. Political Factions in Joseon Dynasty
  35. Kore Kurtulus Ordusu
  36. Monument of Wongak Temple (Joseon Period)
  37. Sadae / 사대
  38. Sallim Gyeongje / 산림경제
  39. Joseon Tongsinsa / 조선통신사
  40. Kore Cumhuriyeti Geçici Hükümeti
  41. Samil Movement / 삼일 운동
  42. Jukjangchang / 죽장창
  43. Sarim / 사림
  44. The Gwangju Massacre / 광주 민주화 운동
  45. Jinjoseon / 진조선
  46. Gabo Gyeongjang / 갑오 경장
  47. Beonjoseon / 번조선
  48. Kore Savasi
  49. Sungkonghoe University / 성공회 대학교
  50. Semyung University
  51. Woosong University/우송 대학교
  52. Catholic University Of Pusan (부산 가톨릭 대학교)
  53. Busan Jangsin University/부산장신대학교
  54. Baewha Women's University/여자 대학
  55. Sahmyook University/ 삼육대학교
  56. Seoul Christian University / 서울 기독교 대학교
  57. Samcheok National University
  58. Ji Young-Jun ( Runner )
  59. Kim Seong-Eun / 김성은 (Athlete)
  60. Ki Bo-bae / 기보배 (Archer)
  61. Oh Jin-Hyek / 오진혁 (Archer)
  62. Park Jae Myong (Athlete)
  63. Park Chil Sung (Runner)
  64. Mun SungHak (Racing Driver)
  65. Kim Kyung-Wook (Archer)
  66. Lee Sung-Jin (Archer)
  67. Sky Kim Daegu (Archer)
  68. Kim Nam-Soon (Women's Archery)
  69. Lee Tuk-young / 이특영 (Women's Archery)
  70. Kim Jo-Sun(Women's archery)
  71. Cho Youn-Jeong / 조윤정 (Archer)
  72. Chung Jae-Hun (Archer)
  73. Lee Eun-Kyung(Archer)
  74. Chun In-Soo / 전인수 (Archer)
  75. Yoon Hye-Young / 윤현영 (Archer)
  76. Seo Hyang-Soon / 서향순 (Archer)
  77. Wang Hee-Kyung / 왕희경 (Archer)
  78. Joo Hyun-Jung / 주현정 (Archer)
  79. Park Kyung Moo (Archer)
  80. Lee Chang-hwan / 이창환 (Archer)
  81. Yun Mi Jin (Archer)
  82. Sohn Kee-chung (Athlete)
  83. Lee Mi Young (Athlete)
  84. Park Eun-Chul / 박 은혜 철아 (Wrestler)
  85. Kim Yoo Suk (High Jumper)
  86. Ham Kee-Young (Marathoner)
  87. Jeon Ki-Young / 전기영 (Judo Master)
  88. Oh Eun Seok / 오은석 (Sabre Fencer)
  89. Kim Ji-Yeon / 김지연 (Sabre Fencer)
  90. Ji Han-Jae (지한재)
  91. Lim Su-Jeong / 임수정 (Taekwondo Practitioner)
  92. Dong Keun Park / 박 동 근 (Taekwondo Grandmaster)
  93. Choi Yong-Sool / 최용술 (Hapkido Grandmaster)
  94. Cha Dong-Min / 차동민 (Taekwondo)
  95. Kim Hyeon-Woo / 김현우 (Wrestler)
  96. Hwang Kyung Seon / 황경선 (Taekwondo)
  97. Kim Jae-Bum / 김재범 (Judoka)
  98. Choi Yeon Ho (Taekwndo)
  99. Choi Min-Ho / 최민호 (Judoka)
  100. Choi Byung-Chul / 최 병 철 (Fencer)
  101. Moon Dae Sung (Taekwando Player)
  102. Nam Hyun Hee / 남현희 (Fencing)
  103. Wang Ki Chun / 왕기춘 (Judoka)
  104. Chong-Pal Park (Boxer)
  105. Sang-Hyun Kim / 김상현 (Boxer)
  106. Yong-Soo Choi / 최용수 (Boxers)
  107. Bae Ki-Suk / 배기석
  108. Shin Myung-Hoon (Boxer)
  109. Park Duk-Kyu / 박덕규 (Boxer)
  110. Kim Ji-Won / 김지원 (Boxer)
  111. Kim Ji-Hoon / 김 지훈 (Boxer)
  112. Kim Duk-Koo / 김 둑고 (Boxer)
  113. Kim Chul-Ho / 김철호 (Boxer)
  114. Jae-Sung Lee (Boxer)
  115. Cho In-Joo / 조인주 (Boxer)
  116. Baek Jong-kwon / 백종권 (Boxer)
  117. In Jin Chi / 지인진 (Boxer)
  118. Hong Man Choi / 홍콩 인간 최 (Boxer)
  119. Denis Kang / 데니스 강 (Boxer)
  120. Chi Bin Lim (Boxer)
  121. Yang Rae Yoo (Kick Boxing)
  122. Yo Sam Choi / 요샘최 (Boxer)
  123. Kim Yu-Na / 김연아 (Ice Skater)
  124. Kim Na-Young / 김나영 (Figure Skater)
  125. Yeo SangYeop / 여상엽 (Speed Skater)
  126. Lee Kyou-Hyuk / 이규혁 (Long Track Speed Skater)
  127. Lee Ho-Suk / 이호석 (Short Track Speed Skater)
  128. Sin Na-Hee / 신나희 (Figure Skater)
  129. Kim Hae-Jin / 김해진 (Ice Skater)
  130. Park So-Yeon / 박소연 (Ice Skater)
  131. Yun Yea-Ji / 윤예지 (Ice Skater)
  132. Kim Hyeon-Jung / 김현정 (Ice Skater)
  133. Kim Chae-Hwa / 김채화 (Ice Skater)
  134. Lee Seung Hoon / 이승훈 (Speed Skater)
  135. Jung Sung-Il (Figure Skater)
  136. Jin Sun-Yu / 진선유 (Short Track Speed Skater)
  137. Chuen-Gun Lee (Figure Skater)
  138. Choi Ji Eun / 최지은 (Ice Skater)
  139. Bae Ki-Tae / 배기태 (Speed Skater)
  140. Ahn Hyun-Soo / 안현수 (Short Track Speed Skater)
  141. Kim Min-Seok / 김민석 (Ice Skater)
  142. Kwak Min-Jung / 곽민정 (Ice Skater)
  143. Rebeka Kim / 레베카 김 (Ice Skater)
  144. Lee-Kyung Chun / 전이경 (Speed Skater)
  145. Christina Kim / 김초롱 (Kim Cho Rong) (Golfer)
  146. Meena Lee / 이미나 (Golfer)
  147. Ji-Young Oh / 오지영 (Golfer)
  148. Na-On Min / 민나온 (Golfer)
  149. Kim Soo-Ah / 김수아 (Golfer)
  150. Na Kevin Sangwook / 나상욱 (Golfer)
  151. Il-Mi Chung / 정일미 (Golfer)
  152. Mindy Kim (Golfer)
  153. Na Ri Kim / 김리나 (Golfer)
  154. Yang Yong-Eun / 양용은 (Golfer)
  155. Hee Jung Park / 박희정 (Golfer)
  156. Choi Kyung-Ju / 최경주 (Golfer)
  157. Kim Young / 김영 (Golfer)
  158. Jee Young Lee (Golfer)
  159. Kim Cho Rong / 김초롱 (Golfer)
  160. Su A Kim (Golfer)
  161. Lee Jee Young (Golfer)
  162. Seol An-Jeon (Golfer)
  163. Kim Bi-O / (Golfer)
  164. Kim Mi Hyun / 김미현 (Golfer)
  165. Kang Soo-Yun (Golfer)
  166. Jiyai Shin / 신지애 (Golfer)
  167. Grace Park / 박지은 (Golfer)
  168. Hee Young Park / 박희영 (Golfer)
  169. Hee-Won Han / 한희원 (Golfer)
  170. Jang Jeong / 장정 (Golfer)
  171. Yim Sung-Ah / 임성아 (Golfer)
  172. Jin-Joo Hong / 홍진주 (Golfer)
  173. Hee Kyung Seo/ 서희경 (Golfer)
  174. Hur Suk-Ho / (Golfer)
  175. M. J. Hur/허미정 (Golfer)
  176. Yi Eun Jung / 이은정 (Golfer)
  177. Kim Joo-Mi / 김주미 (Golfer)
  178. Park Jae Bum (Golfer)
  179. Inbee Park / 박인비 (Golfer)
  180. So Yeon Ryu / 유소연 (Golfer)
  181. Kim Jong-Duck / (Golfer)
  182. Kim In-Kyung / (Golfer)
  183. Kang Sung-hoon (Golfer)
  184. Lee Dong-hwan (Golfer)
  185. Sarah Lee (Golfer)
  186. Hwang Jung-gon / Golfer
  187. Jang Ik-jae / Golfer
  188. Hwang Inn-Choon / Golfer
  189. Jin Jeong (Golfer)
  190. Sun Hyo Oh (Golfer)
  191. Sun Young Yoo (Golfer)
  192. Chella Choi (Golfer)
  193. Hae Ji Kang (Golfer)
  194. Song Hee Kim (Golfer)
  195. Eun Hee-ji (Golfer)
  196. Kyeong Bae (Golfer)
  197. Birdie Kim / Ju Yun Kim / 김주연 (Golfer)
  198. Soo Young Moon (Golfer)
  199. Ha Na Jang (Golfer)
  200. In Kyung-kim (Golfer)
  201. Shi Hyun Ahn (Golfer)
  202. Soo Yun Kang (Golfer)
  203. Seon Hwa Lee (Golfer-Golfçü)
  204. Lee Danny (Golfer)
  205. Sung Ah Yim (Golfer)
  206. Hye Jung Choi (Golfer)
  207. Charlie Wi (Golfer)
  208. Pak Se Ri (Golfer)
  209. Hyun-Jin Ryu / 류현진 (Baseball Player)
  210. Jae Kuk Ryu / 유제국 (Baseball Player)
  211. Lee Hak-Ju / 이학주 (Baseball Player)
  212. Son Seung Lak / 손승락 (Baseball Player)
  213. Park Hyun June / 박현준 (Baseball Player)
  214. Park Jae Hong / 박재홍 (Baseball Player)
  215. Lim Chang-Yong (Baseball Player)
  216. Jun Byung-Doo / 전병두 (Baseball Player)
  217. Cho In-Sung / 조인성 (Baseball Player)
  218. Park Chan Ho / 박찬호 (Baseball Player)
  219. Lee Jong-Wook / 이종욱 (Baseball Player)
  220. Lee Yong Chan / 이용찬 (Baseball Player)
  221. Lee Young-Wook / 이영욱 (Baseball Player)
  222. Jae Weong Seo / 서재응 (Baseball Player)
  223. Kim Min-Jae / 김민재 (Baseball Player)
  224. Lee Yong-Kyu / 이용규 (Baseball Player)
  225. Ko Won-Jun / 고원준 (Baseball Player)
  226. Moon Sung-Hyun / 문성현 (Baseball Player)
  227. An Chi-Hong / 안치홍 (Baseball Player)
  228. Park Jung-Jin / 박 정 진 (Baseball Player)
  229. Ahn Ji-Man / 안지만 (Baseball Player)
  230. Na Ji-Wan / 나지완 (Baseball Player)
  231. Park Han-Yi / 박한이 (Baseball Player)
  232. Choi Jeong / 최정 (Baseball Player)
  233. Chung Min-Tae / 정민태 (Baseball Player)
  234. Park Yong-taik / 박용택 (Baseball Player)
  235. Oh Ji-Hwan / 오 지 환 (Baseball Player)
  236. Kim Dong-Joo / 김동주 (Baseball Player)
  237. Song Ji Man (Baseball)
  238. Lee Taek-Keun / 이택근 (Baseball Player)
  239. Oh Seung-Hwan / 오승환 (Baseball Player)
  240. Park Jae-Sang (Baseball)
  241. Shim Soo-Chang / 심수창 (Baseball Player)
  242. Park Jong-Ho / 박종호 (Baseball Player)
  243. Ma Jung-Kil / 마정길 (Baseball Player)
  244. Son Si Hyun (Baseball)
  245. Park Ki-Hyuk / 박기혁 (Baseball Player)
  246. Moon Kwang-Eun / 문광은 (Baseball Player)
  247. Lim Sun-Dong / 임선동 (Baseball Player)
  248. Ko Jong-Wook/고종욱 (Baseball Player)
  249. Ryu Hyun-Jin / 류현진 (Baseball Player)
  250. Park Jin-Man / 박 진 - 남자 (Baseball Player)